teisipäev, 23. veebruar 2016

Eesti 98

Sel aastal mängisime läbi presidendi vastuvõttu. President ja tema kaaslane valiti 3.-4. klassi õpilaste hulgast. Nendeks said Rainis ja Laura. Seega oli härra president Rainisel ja preili Laural rõõm kutsuda nii kooliperet kui ka Torma lasteaed Linnutaja Sadala filiaali oma vastuvõtule.

Väike lõik president Rainise kõnest:
Tänane päev on see päev, kui on sobilik võtta hetk ja mõelda nende inimeste peale, kes on meile Eesti vabaduse kätte võidelnud ja nende peale, kes on meile Eesti Vabariigi edasi pärandanud. Meie kohus on olla nendele tänulik ja meie kohus on hoida Eestit, et me saaksime seda ka tulevastele põlvedele edasi pärandada.
Kindlasti küsid endalt, et mida meiesugused tavalised koolilapsed riigi heaks ikka teha saavad? Saame ikka küll – me saame austada enda vanemaid ja teisi inimesi, me saame austada enda kooli, me saame austada enda kodumaad. Me saame austada enda kodumaad sellega, et suhtume tema loodusesse aupaklikult – paneme prügi prügikasti, hoiame puid, põõsaid, lilli, linde, loomi jne. Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar